Pri objednávke nad 50€ darček Gym Beam Vitamín C 1000 mg 30 tabliet

Ktoré zložky obsahuje Monster Energy a ako pôsobia na tvoj organizmus?

Pretože energetické nápoje sú novšou kategóriou nápojov, niektorí ľudia nemusia rozumieť ich zloženiu, čo vedie k mylným predstavám o energetických nápojoch.

Neinformovaní jedinci môžu mať názor, že energetické nápoje sú „nabité kofeínom a cukrom“. Všetky produkty Monster Energy sú formulované s najvyššou prioritou bezpečnosti potravín.

Za posledných 18 rokov bolo po celom svete bezpečne spotrebovaných viac ako 22 miliárd plechoviek nápojov Monster Energy.

Nižšie uvedené informácie vám pomôžu porozumieť niektorým zložkám nápoja Monster Energy a tomu, ako môžu v tele fungovať.

KOFEÍN

Kofeín je bezpečne konzumovaný po stovky rokov, v stovkách krajín miliardami ľudí.

Kofeín je jednou z najviac študovaných zložiek v potravinách. Mozog vytvára chemikálie, ktoré ovplyvňujú telo. Jedna z týchto chemikálií nás spomaľuje a pomáha uvoľniť telo.

Kofeín blokuje niektoré z týchto chemikálií v spomalení vášho mozgu a štúdie ukazujú, že kofeín môže viesť k zvýšeniu fyzickej odolnosti, bdelosti, lepšiemu sústredeniu a zlepšeniu reakčnej doby.

TAURÍN

Taurín sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a je súčasťou dojčenskej výživy.

Taurín je nevyhnutný pre funkciu kostrového svalstva a môže zvýšiť fyzickú odolnosť. Taurín tiež pomáha chrániť srdce pred nadmernou námahou reguláciou vápnika.

Taurín nie je stimulant! V Japonsku sa Taurín podáva pacientom po operácii srdca, aby pomohol pri zotavení, a predpisuje sa mnohým pacientom so zdravotnými problémami srdca.

INOSITOL

Inositol sa nachádza v mnohých druhoch ovocia, fazuliach, obilninách a orechoch.

Produkuje sa aj v tele. Inositol pomáha pri efektívnom spracovaní živín na premenu energie.

VITAMÍNY B

Vitamíny B pomáhajú telu produkovať energiu z potravy a nachádzajú sa v prirodzených potravinách, ako je mäso, vajcia, ryby, mliečne výrobky a listová zelenina.

Vitamíny B pomáhajú telu produkovať energiu z potravy a nachádzajú sa v prirodzených potravinách, ako je mäso, vajcia, ryby, mliečne výrobky a listová zelenina.

L-KARNITÍN

L-karnitín je dôležitá zlúčenina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v tele, rovnako ako v mnohých dojčenských mliekach.

Hrá úlohu pri výrobe energie transportom mastných kyselín do buniek.